Strona korzysta z plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Możesz zablokować te pliki zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak blokady oznacza zgodę się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.  Zamknij komunikat
logo_lrnp.jpg
2013-11-04 |
 Autor:

MEDtube.pl to innowacyjny portal wymiany wiedzy dla lekarzy oparty o treści multimedialne. Serwis jest biblioteką profesjonalnych filmów medycznych o praktycznych walorach edukacyjnych, udostępnianą lekarzom przez ich kolegów.
 
2013-11-04 |
 Autor:

Medexpress.pl to portal internetowy poświęcony sprawom ochrony zdrowia. Serwis prezentuje najważniejsze informacje, analizy, raporty i materiały wideo związane z branżą medyczną. Działa od stycznia 2013 r.
 
2013-11-05 |
 Autor:

EdukacjaMedyczna.pl to edukacyjny portal medyczny tworzony przez społeczność lekarzy. W serwisie znajdują się informacje dotyczące szkoleń i konferencji medycznych, punktów edukacyjnych izb lekarskich oraz nowości ze świata medycyny.
 
2013-11-05 |
 Autor:

„Świat Problemów” to pismo poświęcone profilaktyce i rozwiązywaniu problemów uzależnień, ukazujące się od 1993 r. Publikowane są w nim analizy i opracowania z przykładami dobrych praktyk w obszarze profilaktyki uzależnień, wywiady ze specjalistami, reportaże i porady prawne.
 
2013-11-05 |
 Autor:

„Służba Zdrowia” to najstarsze polskie czasopismo medyczne, ukazujące się nieprzerwanie od 1949 r. Porusza tematy związane z medycyną, ochroną zdrowia, ubezpieczeniami zdrowotnymi, prawem medycznym oraz zarządzaniem w medycynie.